Stáčená vína + Bag In Box | Vinařství Modrý Hrozen

Vinařství modrý hrozen

Stáčená vína + Bag In Box

Cílem Vinařství Modrý Hrozen je dodávat na Český a Slovenský  trh kvalitní a cenově dostupná vína.

Vína, která nabízíme, si pečlivě vybíráme, a i díky tomu že nejsme omezeni na určitou vinařskou oblast či zemi, můžeme z každé vinařské oblasti vybrat vždy to nejlepší a pod značkou Modrý Hrozen dodávat na náš trh.

Jak jistě všichni milovníci vína ví, tak některé odrůdy jsou pro své oblasti specifické ( Pálava, Muškát Moravský, Děvín) a některým odrůdám se v jedné oblasti daří lépe než v jiné ( Ryzlink Rýnský, Ryzlink vlašský, Neuburské) a díky tomu pro Vás můžeme vybrat vždy z každé oblasti to nejlepší.

Aktuální nabídka vín v KEG 50L:

BÍLÉ VÍNO:

ČERVENÉ VÍNO:

RŮŽOVÉ VÍNO:

OVOCNÉ VÍNO:

AKTUÁLNÍ NABÍDKA VÍN BAG IN BOX 20L:

Naši nabídku se snažíme stále rozšiřovat a to i o kvalitní vína ze:

Všechna vína si pečlivě vybíráme, a věříme, že když naše vína ochutnáte, tak oceníte naši snahu a budete se k naší značce Modrý Hrozen stále častěji vracet.

Ocenění pro nás je spokojený zákazník. Zákazník, který se k našim vínům vrací, doporučuje svým známým, kamarádům a rodině.

Rodina to je motto Vinařství Modrý Hrozen. Snažíme se do bouřlivých dnů dnešní rozběhané a nejisté doby přinést rodinou a klidnou atmosféru.

Věříme, že i Vám naše vína budou chutnat.

K prodeji stáčených vín, Vám dodáme kompletní vybavení a poradíme Vám se sortimentem, zařízením prodejny a poté se servisem a školením.

Stáčená vína dodáváme v KEG sudech 50 a 30L, které jsou plněny na nejmodernějších stáčecích linkách k dosažení maximální kvality vína, nebo v Bag in Boxech 3, 5, 10L, 20L